Smulkių ir dalinių krovinių su temperatūriniu rėžimu gabenimas

Džiaugemės savo komandoje turėdmi aukšto lygio, ilgametę praktiką turinčius partnerius.Mažos mašinos dažnai turi temperatūros palaikymo įrangą, kur temperatūros svyravimo skalė – yra 5°C. Šių mašinų priekabos sienos nėra pakankamai izoliuotos, todėl lauke esant aukštesnei nei 30°C ir žemesnei nei 15°C temperatūroms nebegalima deramai palaikyti krovinio temperatūros. Jos neturi temperatūros sekimo sistemų, tačiau jau vis dažniau naudojamų šiuolaikinių izoterminių  kėbulų struktūra leidžia išvengti temperatūros  šuolių, galinčių pakenkti kroviniui, vežimo metu.

Tuo tarpu standartiniai refrežeratoriai (transportavimo šaldytuvai) turi visą reikalingą ir kokybišką įrangą, todėl yra naudojama abiejų sistemų taikymo kombinacija, kas leidžai pakankamai efektyviai suorganizuoti ir atlikti pervežimą. Kartais yra naudojami mažagabaričiai autotransporto vienetai su sunkvežimio įranga.

  • Transportuojant krovinį galime palaikyti nuo – 20°C iki + 25°C temperatūrą (su 1°C paklaida).
  • Taip pat galite sekti savo krovinio judėjimą – prisijungę prie mūsų sistemos svetainėje, kiekvieną rytą tarp 10:00-11:00 val., matysite mašinos judėjimo statusą.
  • Esant kroviniaims iki 2,5ldm su temperatūriniu režimu, kroviniai gabenami iki terminalo izotermu (kai tą leidžia aplinkos temperatūra ir prekių struktūra), o jau nuo išvykimo terminalo iki paskirties terminalo arba tiesiai iki pat kliento durų – su refrižeratoriumi, palaikančiu tinkamą temperatūrą.
  • Taip pat siūlome greitą pristatymą „nuo durų iki durų“ (veždami krovinius didesnius kaip 3 dlm, reikalaujančius temperatūrinio režimo, mes nesinaudojame terminaliniais sandėliais, juos krauname tiesiai į važiuojantį refrižeratorių, pristatome juos ta pačia transporto priemone nurodytu adresu).
  • Ypatingais atvejais krovinį savo transportu pristatyti galime ir per 24-48 val.

Gabename dalinius krovinius (temperatūrinis režimas) nuo 300kg iki 16000 kg                                ice_cube

temp