Kainodara orientuota į Kliento poreikius ir galimybes

Už kliento ždinį įsipareigojimą gabenti tam tikrą krovinių kiekį „ne mažesni kaip, per tam tikrą laikotarpį“ – taikome specialią abipusio įsipareigojimo kainodarą. Kai įsipareigojame taikyti specialią kainodarą numatytą laikotarpį, nepaisant kainų svyravimo transporto rinkoje, tai labai svarbus faktorius klientams planuojantiems savo išlaidas metų bėgyje. Todėl iš anksto žinodami visą informaciją apie Jūsų prekes, krovinių srautą (kiekį; dažnumą) galėsime pateikti palankiausią kainodarą.

Kaip veikia kainodara, adaptuota pagal unikalų Klientą?

Pagal įsipareigojimą gabenti tam tikrą kiekį krovinių:

Už Kliento žodinį įsipareigojimą gabenti tam tikrą krovinių kiekį („ne mažesni, kaip, per tam tikrą laikotarpį“) suformuojamas specialus kainininkas, atsižvelginat į krovinių kategorijas. Kainininkas gali būti su mūsų įsipareigojimu nekeisti transportavimo kainos numatytą laikotarpį, nepaisant kainų svyravimo transporto rinkoje.

Rezultate – susitarimai, palaikyti pastoviems gabenimo kaštams metų bėgyje, leidžia klientui tiksliai planuotis savo išlaidas visame fiansinių metų bėgyje, nesibaiminant dėl ekonominių rinkos svyravimų transporto sektoriuje.

pack

Clip