PAVOJINGI KROVINIAI (ADR)

„Transport Majoris“ UAB teikia pavojingų krovinių (ADR) pervežimo paslaugas. Turime patirties veždami 3, 4, 5, 6, 8, 9 pavojingumo klasės krovinius.

Pavojingų krovinių grupei priskiriami tie kroviniai, kurie vežimo arba saugojimo metu gali tapti susirgimų, apsinuodijimų, žmonių ir gyvulių apdegimų, sprogimo, gaisro priežastimi, o taip pat sukelti kitų krovinių, statinių ir įrenginių gedimą bei užteršti aplinką. Tokių gabenimų metu planuojame individualius maršrutus, vykdome krovinių judėjimo, perkrovimų kontrolę, pakavimo reikalavimus ir t.t.

Pavojingų krovinių pervežimas ir saugojimas reikalauja atitinkamų atsargumo priemonių laikymosi. Mūsų įmonės transportas pilnai pritaikytas pavojingų krovinių gabenimui. Vairuotojai turi pavojingų krovinių gabenimui reikalingus pažymėjimus, specialųjį ADR rinkinį, bei periodiškai lanko specialius kursus žinių ir įgūdžių atnaujinimui.

Vietiniai ir tarptautiniai pavojingi  kroviniai vežami vadovaujantis Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinių vežimų keliais (ADR) nuostatomis: www3.lrs.lt

Vežame dalinius bei pilnus šių kategorijų pavojingus krovinius:

Pavojingumo klase Krovinio tipas
2 Dujos
3 Degiosios skystosios medžiagos
4 Degiosios kietosios medziagos
5 Oksiduojancios medžiagos
6 Toksines medžiagos
8 Edžiosios medžiagos
9 Kitos pavojingos medžiagos

Pateikiamia išplėstinė lentelė pavojingų medžiagų skirstimui pagal klases:

adr

Yra labai svarbu žinoti kokios pavojingos medžiagos yra jau įkrautos, prieš kraunantis sekančias. Yra medžiagos , kurios tarpusavyje negali poruotis, atliekant pervežimą su ta pačia transporto priemone.

adr

ADR_atmintinė

ADR 2011 I tomas

ADR 2011 I tomas