UAB„Transport Majoris“ –transporto ir kompleksinės logistikos bei muitinės tarpininkavimo paslaugas teikianti įmonė, savo veiklą pradėjo vykdyti nuo 2015m. Įmonės siekis – nuolat pamažu plėstis ir didinti klientų ratą gabenimams specifiškai iš pietvakarinių Europos šalių, pritaikyti vietines šalių specifikas prie vykdomų pervežimo sąlygų, adaptuojant jas prie nustatytų gabenimo grafikų.

Įmonėje dirbantys darbuotojai turi ilgametę patirtį darbo su pervežimais ir logistikos grandinėmis. Numatomos įmonės tolimesnės vystimosi perspektyvos, įpareigoja užtikrinti paslaugų kokybiškumą ir savalaikiškumą, taikant palankią kainodarą.

Mes siekiame, kad darbuotojai puikiai jaustųsi ir siektų tobulėti. Santykiai įmonėje pagrįsti pasitikėjimu, darbuotojų sąmoningumu bei pagarba kolegoms.

Galime džiaugtis, galėdami jums pasiūlyti savo kompleksines logistinės grandinės galimybes pilna apimtimi, kas mums leidžia sujungti pietinę Europą su Šiaurinę, Vakarinę su Rytine, renkant krovinius iš: Portugalijos, Ispanijos, Prancūzijos, Italijos, Voketijos ir gabenenant juos Pabaltijį arba NVS šalis. Bei išvežant iš Lietuvos į analogiškus kraštus.

Pagrindinė veikla yra smulkių ir dalinių krovinių pervežimai sausumos transportu, bet kartu teikiamos ir sandėliavimo, pakavimo bei pristatymo iki gavėjo paslaugos, t.p. esant pageidavimui – pervežimas oru. Įmonės krovinių pervežimo tinklas yra išplėtotas pietvakarių Europoje,Baltijos ir NVS šalyse.

focar

Vizija – tapti viena iš pirmaujančių transporto ir logistikos paslaugas teikiančių įmonių savo specifinėse šalyse – pietvakarinėje Europoje. Nuo pat veiklos pradžios kompanijos specilizacija – , teikiant kvalifikuotą paslaugą atliekant pervežimus sausumos transportu smulkių ir dalinių krovinių bei tikslią informaciją gavėjui apie krovinio judėjimą nuo jo pakrovimo iki pristatymo.

Misija – tapti patikimu partneriu savo klientams, išplėsti savo veiklos infrastruktūrą.

Mūsų klientai yra tiek Lietuvos, tiek užsienio įvairių verslo sričių (mažmeninės ir didmeninės prekybos, lengvosios pramonės, gamybos) atstovai. Kompanijos teikiamos paslaugos nukreiptos į kiekvieno kliento poreikius ir verslo specifiką.

Įmonės klientai yra tiek rinkos lyderiai, tiek savo veiklą pradedančios kompanijos. Savo patikimumą įrodome ilgalaike sėkminga partneryste.

Pagrindiniai mūsų darbo principai ir vertybės

Orientacija į klientą.

Laiku ir kokybiškai pristatytas krovinys savo klientams – mūsų sėkmės garantas. Veiklos prioritetas – glaudžiai bendradarbiauti su klientu, įsigilinti į jo poreikius ir pateikti kliento lūkesčius atitinkančius konstruktyvius sprendimus.

Darbo kokybės kontrolė

Savo veikloje vadovaujamės nuostata, jog kiekvienas darbas turi būti atliktas laiku ir kokybiškai.

Komandinis sinchroninis darbas

Darbuotojų sugebėjimas dirbti, siekti vienos vizijos: sutelkus individualius gebėjimus, žinias, patirtį, kuo efektyviau išnaudoti įmonės vidinį potencialą pasiskirstant darbus tarpusavyje ir laikantis griežtos disciplinos.

Profesionalumas.

Sistemingai investuodami į savo darbuotojų mokymus kuriame kvalifikuotą komandą, kuri gali kokybiškai aptarnauti klientus.Įmonėje. Įmonės darbuotojai kalba 8 užsienio kalbomis. Profesionalus kolektyvas visada pasiruošęs greitai ir racionaliai ne tik priimti teisingus sprendimus, bet ir operatyviai išspręsti iškilusias problemas Užsakovui palankiausiomis sąlygomis.

Human_Resources_3

Inovatyvumas

Įmonė taiko įvairias minkštąsias technologijas, darbuotojų darbui palengvinti ir centralizuoti – įvairūs programinių atitikčių algoritmai vidaus administravimo programose, t.p. įdiegiamos specialios programos ir jų sąsajos su duomenų baze internetiniame tinklalapyje, klientų krovinių užsakymo pateikimo ir siuntos paieškos galimybių optimizavimui išgauti.

Esame 3PL paslaugų tiekėjai, siekiame perspektyvų tapti 4PL paslaugų tiekėjais ateityje.

Tarptautinės krovinių logistikos paslaugų kokybę pas mus užtikrina:

 • Specializuotos ir sistemingai organizuotos krovinių gabenimo linijos
 • Krovinių surinkimo ir paskirstymo terminalų tinklas visoje Europoje
 • Modernūs ir šiuolaikiški krovinių paskirstymo centrai Vilniuje, Kaune, Rigoje
 • Plati tarptautinės krovinių logistikos paslaugų pasiūla
 • Krovinių gabenimas žemės transportu
 • Dalinių krovinių gabenimas iš/į Europos šalių
 • Dalinių krovinių gabenimas į rytų šalis: Rusiją, Kazachstaną
 • Krovinių gabenimas oro transportu
 • Muitinės tarpininko paslaugos
 • Muitinės sandėlio paslaugos
 • Krovos ir sandėliavimo paslaugos